SUSE has an in-house translations created by contracted translators in past. The work flow did not allow to merge translations between openSUSE and SLE trees up to now. It caused translation divergence. SLE Merge Robot is an output of the merge effort, and “suggests” to use SLE translation. Please review carefully, and keep standard terminology used in your language. Initial import of yast was created from the community translations, but strings actually missing in the community translation were taken from the contracted SUSE Linux Enterprise translations. These translations are mixed in Weblate. If you are interested in the SUSE Linux Enterprise translations import review, go to ftp://ftp.suse.com/pub/people/sbrabec/yast-translations-sle-contributions/

Translation status

Strings36
100.0% Translate
Words1194
100.0%
Approved
Good
Failing checks
Needs editing

Other components

Project Translated Words Review Checks Suggestions Comments
SLE-12-SP2
100.0% 100.0% 0.0% 0.0% 0.0% 53.3% Translate
SLE-12-SP3
100.0% 100.0% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0% Translate
Approved
Good
Failing checks
Needs editing

Project Information

Project website https://github.com/openSUSE/yast-slide-show
Translation process
  • Translations can be made directly.
  • Suggestions to improve translation can be made.
  • Any authenticated user can contribute.
  • The translation is using bilingual files.
Repository git@github.com:openSUSE/yast-slide-show.git
Repository branch master 3f822a8
Repository with Weblate translations https://l10n.opensuse.org/git/yast-slide-show/master/
File maskpo/*.po
Translation file po/cs.po
When User Action Detail Object
a year ago Aleš Kastner Translation completed yast-slide-show/master - Czech
a year ago None Committed changes yast-slide-show/master - Czech
a year ago Aleš Kastner New translation yast-slide-show/master - Czech
openSUSE staví něco, co vám přenechává vliv. PostupnMůžete se rozhodnout pro variantu Rozvojovou nebo Stabilní. Na rozdíl od Windows jste to vy, kdo rozhoduje, které nebo stabilní, vy rozhodujeteaktualizace se nainstalují a kdy. Na rozdíl od Windows jste to vy, kdo rozhoduje, které aktualizace se nainstalují a kdy. Na rozdíl od většiny distribucí, vy rozhodujete, kterou pracovní plochu chcete (pokud ji vůbec chcetenebo žádnou) pracovní plochu chcete, máte nástroje jako YaST, aby vám pomohly nastavit váš stroj a ovládat vaši bezpečnost a soukromí. Svůj systém a svá data můžete před útočníky z Internetu zabezpečit pomocí nástroje SUSE Firewall. Tato bezpečnostní funkce je aktivována ve výchozím nastavení a snadno se konfiguruje. Svůj systém openSUSE Leap 42.3 však můžete zabezpečit ještě lépe, protože součástí distribuce je řešení AppArmor, snadno použitelný, nejúčinnější snadno použitelný systém zabezpečení linuxových aplikací, který je v současnosti dostupný. Systém AppArmor proaktivně chrání váš operační systém a aplikace před vnějšími i vnitřními hrozbami.
a year ago Aleš Kastner New translation yast-slide-show/master - Czech
openSUSE Leap 42.3 a openSUSE Tumbleweed jsou skvělé distribuce pro vývoj, testování a nasazováníení do provozu. Ať už potřebujete nejnovější balíčky, které najdete na Tumůžete nalbleweedu, nebo stabilnější balíčky, kterézt na Tumbleweedu, nebo spíše stabilní balíčky, které najdete v Leapu 42.3, openSUSE vám dposkytuje nává nástroje, komunitu a balíčky, které potřebné k tomu, abyste byliujete k úspěšníchu.
a year ago Aleš Kastner New translation yast-slide-show/master - Czech
S distribucí openSUSE Leap 42.3 můžete komunikovat efektivněji. Obsahuje totiž úplnou sadu nástrojů pro prohlížení webu, správu e-mailů a tpodporuje i technologii internetovéž podporuje i nejnovější teho telefonování (Voichnologii internetového telefonování Voe over IP).
a year ago Aleš Kastner New translation yast-slide-show/master - Czech
openSUSE je komunita projektů a, která je sponzorována společností SUSE a dalšími. V tomto projektu je mnoho lidí z celého světa, kteří přispívají do Projektu openSUSE balíčkováním softwaru, testováním programů, psaním dokumentace a jejím překladem do celosvětových jazyků. openSUSE má dvě distribuce (Leap a Tumbleweed), nástroje (openQA, Kiwi a YaST), software pro sestavování (Open Build Service) a projekty (Portus a Machinery). Více se dozvíte na stránkách www.opensuse.org.
a year ago None Resource update yast-slide-show/master - Czech
a year ago None Resource update yast-slide-show/master - Czech
2 years ago Jan Papež Translation completed yast-slide-show/master - Czech
2 years ago None Committed changes yast-slide-show/master - Czech
Browse all translation changes

Customize download

Statistics

Percent Strings Words
Total 36 1194
Translated 100.0% 36 1194
Review 0.0% 0
Failing check 0.0% 0

Last activity

Last change July 29, 2017, 7:45 a.m.
Last author Aleš Kastner

Activity in last 30 days

Activity in last year