Translation status

Strings36
100.0% Translate
Words1194
100.0%
Approved
Good
Failing checks
Needs editing

Project Information

Project website https://github.com/openSUSE/yast-slide-show
Translation process
  • Translations can be made directly.
  • Translation suggestions can be made.
  • Any authenticated user can contribute.
  • The translation uses bilingual files.
Translation license GPL-2.0-only
Repository git@github.com:openSUSE/yast-slide-show.git
Repository branch master 9601d43, 2 months ago
Repository containing Weblate translations https://l10n.opensuse.org/git/yast-slide-show/master/
Filemaskpo/*.po
Translation file po/uk.po
When User Action Detail Object
2 years ago none Committed changes yast-slide-show/master - Ukrainian
2 years ago AndriyBandura Translation changed yast-slide-show/master - Ukrainian
Ви зможете обмінюватися інформацією ефективніше, тому що openSUSE Leap 42.3 надає повний набір засобів для навігації ув інтернеті і керування електронною поштою — у ньому є, навіть, телефонна технологія голосового зв'язку через Інтернет.
2 years ago AndriyBandura Translation changed yast-slide-show/master - Ukrainian
openSUSE — творчий вибір для системних адміністраторів, розробників та користувачів ПК, тому що він забезпечує вас більшими можливостями, ніж інші дистрибутиви. openSUSE Leap поєднує перевірені пакунки ядра від SUSE Linux Enterprise із пакунками, створеними спільнотою, що створює вдалу взаємодію для поширення проекту. Отримайте найкраще від обох світів разом із OpenSUSE Leap. Випуски openSUSE надають користувачам багатофункціональні серверні середовища та зручні стільниці. Ентузіастам та професіоналам, які шукають довгострокову високо стабільну систему Linux, потрібно дивитися на openSUSE Leap 42.3, яка доповнює останню версію SUSE Linux Enterprise за рахунокчерез спільнихі сирців. Дякуємо вам за внесок у використання найнадійнішої та найстабільнішої системи Linux — openSUSE Leap 42.3.
3 years ago AndriyBandura Translation completed yast-slide-show/master - Ukrainian
3 years ago none Committed changes yast-slide-show/master - Ukrainian
3 years ago AndriyBandura New translation yast-slide-show/master - Ukrainian
Усі збірки програм під openSUSE надаються у ваше управління. Ковзна або стабільна версія - вирішувати вам. На відміну від Windows, можна обрати, які оновлення слід вживати. Крім того, на відміну від більшості дистрибутивів, ви також маєте можливість вибрати бажану стільницю (чи взагалі ніяку), у вас наявні засоби на кшталт yast, щоб допомогти налаштувати комп'ютер і контролювати безпеку та конфіденційність. Убезпечуйте вашу систему і дані від інтернет-зловмисників за допомогою мережного екрана SUSE. Усталено цей засіб безпеки активується відразу. Його легко налаштувати. Але ви можете зробити ще більше для захисту вашої системи з openSUSE Leap 42.3, бо вона також включає AppArmor, яка сьогодні є найефективнішою і простою у використанні програмою під Linux для систем безпеки. AppArmor дієво захищає вашу операційну систему і програми від внутрішніх або зовнішніх загроз.
3 years ago AndriyBandura New translation yast-slide-show/master - Ukrainian
openSUSE Leap 42.3 та openSUSE Tumbleweed — це потужні дистрибутиви для розробки, тестування та впровадження. Незалежно від того, чи вам потрібні останні пакунки, які можна знайти на Tumbleweed, чи навпаки стабільніші пакунки із openSUSE Leap 42.3Leap, openSUSE надає вас усі засоби, підтримку та пакунки, які необхідні для успішної роботи.
3 years ago AndriyBandura New translation yast-slide-show/master - Ukrainian
Ви зможете обмінюватися інформацією ефективніше, тому що openSUSE Leap 42.3 надає повний набір засобів для навігації у інтернеті і керування електронною поштою — у ньому є, навіть, найновіша телефонна технологія голосового зв'язку через Інтернет.
3 years ago AndriyBandura New translation yast-slide-show/master - Ukrainian
openSUSE це проект спільноти, фінансований SUSE та іншими компаніями. У проект залучено багато людей зі всього світу, які вносять вклад у openSUSE створенням пакунків програмного забезпечення, тестуванням програм, написанням документації та її перекладом на мови, якими користуються в усьому світі. openSUSE має два дистрибутиви (Leap and Tumbleweed — відповідно Стрибок та Перекотиполе українською), засоби (openQA, Kiwi і YaST), складальник програмного забезпечення (Open Build Service — служба збирання пакунків) і проекти (Portus і Machinery). Докладніше на сторінці www.opensuse.org.
3 years ago none Resource update yast-slide-show/master - Ukrainian
Browse all translation changes

Customize download

Statistics

Percent Strings Words
Total 36 1194
Translated 100.0% 36 1194
Needs editing 0.0% 0
Failing check 0.0% 0

Last activity

Last change Feb. 24, 2018, 9:06 a.m.
Last author Andriy Bandura

Activity in last 30 days

Activity in last year